Сесія районної ради

18 05 2017 718 травня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів пленарне засідання 21 сесії районної ради VII скликання. Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Коваленко, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Козенко, міський та сільські голови, депутати районної ради.

Під час засідання розглядалися питання про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг; про затвердження звіту про виконання районного бюджету Кагарлицького району за І квартал 2017; про внесення змін у рішення 17-ї сесії районної ради від 23.12.2017 № 161-17- VII “Про районний бюджет Кагарлицького району на 2017 рік» та додатків до нього; про хід виконання Програми «Перевезення дітей та педагогічних працівників на 2015-2017 роки»; про хід виконання районної Програми «Обдарована дитина» на 2015-2017 роки; про оголошення «сезону тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами; про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надаються в оренду селянському (фермерському) господарству «Соломченко Д.Т.» для іншого сільськогосподарського призначення на території Леонівської сільської ради Кагарлицького району Київської області; різне.

Перед початком сесії розглянуто два депутатських запити. Крім того, спільними Подяками голови Кагарлицької районної державної адміністрації та голови Кагарлицької районної ради за небайдужість та порядність, патріотизм та підтримку учасників АТО відзначено керівників сільськогосподарських підприємств Юрія Аллазарова, Анатолія Ворону, Анатолія Логвиненка, Марину Сігал, Петра Папіженка та Олександра Широкоступа, а також з нагоди Міжнародного Дня музеїв спільною Подякою відзначено директора музею – меморіального комплексу «Букринський плацдарм» Наталію Миненко.

18 05 2017 818 05 2017 918 05 2017 6