Ярмарок вакансій

17 2 05 2017Вже традиційно Кагарлицький районний центр зайнятості пропонує безробітним таку активну форму пошуку роботи, як ярмарок вакансій.

17 травня о 9.00 год. в Кагарлицькому районному центрі зайнятості розпочав свою роботу такий ярмарок, він був орієнтований на мешканців Кагарлицького району.

На заході були запропоновані вакансії підприємств району: ПРАТ «Кондитерська фабрика «Лагода», ПрАТ «КАГМА», КОД «Укрпошта» центр поштового зв»язку №6, ПАТ «Агрофорт», Філія Кагарлицький елеватор ТОВ «Комплекс Агромарс», ТОВ «Ема-Цемент», Кагарлицька ВК №115, Кагарлицька РДА, ТОВ «Мойдодир». А також присутні мали змогу ознайомитися з вакансіями Патрульної поліції, дирекції оброблення та перевезення пошти ПАТ «Укрпошта», Національного інституту раку, КП "Київпастранс".

Сподіваємось, що сьогоднішній ярмарок допоможе роботодавцю знайти собі кваліфікованих працівників, а безробітним – бажану роботу.

17 3 05 201717 4 05 2017