Робоча нарада

12 05 201712 травня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, за участю голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, Кагарлицького міського голови Олександра Панюти та керівника апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмили Козенко, провів робочу нараду з керівниками управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району щодо проблемних питань, які потребують першочергового вирішення.

Під час наради обговорили проблемні питання в розрізі кожної галузі та шляхи їх вирішення. За результатами наради видано доручення керівникам до 15 травня підготувати інформаційні довідки щодо усунення недоліків та вжиття відповідних заходів для їх недопущення.

12 2 05 201712 3 05 2017