Робоча зустріч

19 2 04 201719 квітня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів робочу зустріч з Кагарлицьким міським головою Олександром Панютою, заступником голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світланою Синюк, директором КП Кагарлицької районної ради "Фізкультурно-оздоровчий комплекс "Кагарличчина" Віктором Лисенком, директором ДЮСШ Романом Свиридченком та спортивним тренером Сергієм Яковенком.

Під час зустрічі обговорили обсяг робіт з реконструкції майданчику для тенісу. Зокрема, залиття кортів для тенісного поля, встановлення теніситу, проведення благоустрою навколо майданчику із залученням техніки та робочої сили. Також, обговорили заходи з нагоди урочистого відкриття тенісного корту та поля для міні-футболу, які відбудуться 9 травня.