Апаратна нарада

18 04 201718 квітня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів розширену апаратну нараду з заступниками голови, керівником апарату, керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про роботу із зверненнями громадян в Кагарлицькому районному центрі соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді.

Також обговорили стан криміногенної та надзвичайних ситуацій в районі, зміни в пенсійному законодавстві, питання надання земельних ділянок учасникам АТО, стан надходжень до районного бюджету, хід проведення весняної призовної компанії та надання безкоштовних ліків певним категоріям населення згідно Постанови КМУ №152 від 17.03.2017 «Про забезпечення доступності лікарських засобів».