Засідання робочої групи

13 04 201713 квітня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів засідання робочої групи з питання зменшення надходжень до районного бюджету в зв’язку зі збільшенням кількості окремих селянських господарств, які ухиляються від сплати податків.

За результатами засідання вирішено провести роз’яснювальну роботу через виконавчі комітети сільських рад та зібрати інформацію про фактичну кількість особистих селянських господарств та площі оброблюваних ними земель. Також вирішено дане питання розглянути на засіданні колегії райдержадміністрації.
Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, начальник управління агропромислового розвитку РДА Валентина Голованчук, заступник начальника – начальник Кагарлицького відділення Білоцерківської ОДПІ Людмила Циганок, заступник начальника управління фінансів РДА Людмила Сушко.

13 2 04 201713 3 04 2017