До Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

17 3 03 201717 березня відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. В заході взяли участь керівники та працівники підприємств і організацій житлово-комунального господарства, побутового обслуговування та сфери послуг.

З професійним святом учасників заходу вітали голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, які подякували працівникам житлово-комунальної галузі за роботу та вручили спільні Подяки голови райдержадміністрації та районної ради, а також Подяки міського голови.

Святковий концерт для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності міського будинку культури.

17 4 03 201717 5 03 201717 6 03 2017