Про проведення благоустрою в населених пунктах Кагарлицького району!

16 2 03 2017На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 10.03.2017 р. № 95 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів» та з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів та прилеглих до них територій головою Кагарлицької райдержадміністрації видано відповідне розпорядження від 13.03.2017 року №77 «Про проведення в Кагарлицькому районі двомісячника благоустрою населених пунктів».

Даним розпорядженням встановлено проведення з 13 березня по 13 травня 2017 року двомісячника благоустрою населених пунктів Кагарлицького району та утворено районний штаб з питань з організації проведення в районі двомісячника благоустрою населених пунктів.

З метою здійснення координації заходів двомісячника район поділено на 5 секторів, закріпивши за ними відповідальних осіб – керівників структурних підрозділів адміністрації. До 1-го сектору входять Кагарлицька міська рада та Б. Щучинська, В. Пріцьківська, Демівщинська, Кадомська, Кузьминецька, Півецька, Яблунівська с/ради – відповідальний Коваленко Р. В.; до 2-го сектору входять Буртівська, Ліщинська, Липовецька, Ставівська, Шпендівська, Шубівська с/ради – відповідальна Голованчук Валетина Володимирівна; до 3-го сектору входять Бендюгівська, Горохуватська, Мирівська, Переселенська, Сущанська с/ради – відповідальна Синюк Світлана Миколаївна; до 4-го сектору входять Горохівська, Леонівська, Новосілківська, Слобідська, Черняхівська с/ ради – відповідальна Козенко Людмила Вікторівна; до 5-го сектору входять Гребенівська, Зікрачівська, Зелений Яр, Стайківська, Стрітівська, Халчанська с/ради – відповідальний Семцов Іван Михайлович.

В період проведення двомісячника благоустрою планується здійснити комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж шляхів, ремонту та впорядкування кладовищ, братських могил, пам’ятників, меморіального комплексу.

Нагадуємо про необхідність проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою „Посади своє дерево” та «Зробимо Україну чистою» на території населених пунктів 29 квітня 2017 року.