Робоча зустріч

15 03 201715 березня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів робочу зустріч з головним лікарем та бухгалтером Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицька районна лікарня» щодо штатної чисельності працівників та формування госпітальних округів.

Також обговорили надання якісних медичних послуг, особисту поведінку медичних працівників та укомплектування штату. Щодо питання формування госпітальних округів, голова райдержадміністрації Віктор Коляда зазначив, що районна рада та райдержадміністрація працюють на збереження цілісності вторинної ланки надання медичних послуг.

Участь в зустрічі взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступник голови РДА Світлана Синюк, керівника апарату РДА Людмила Козенко, головний лікар Кагарлицької районної лікарні Віктор Кулініченко, головний бухгалтер та економіст районної лікарні.

15 2 03 201715 3 03 2017