Про проведення благодійного проекту

15 03 2017Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» організовує 12 Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме протягом березня – квітня 2017 року. Кошти збиратимуться з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в дитячі обласні лікарні України.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» http://sercedoserca.com.ua веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні.

Організація збору коштів в рамках благодійної акції, є тільки один з методів реалізації даної мети:

Основні цілі фонду являють собою:

- розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;

- привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;

- виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;

- покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.