Робоча нарада

12 07 201612 липня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів нараду з питань підготовки до опалення об’єктів соціально-культурного призначення в опалювальному сезоні 2016-2017 рр. Зокрема, обговорили питання раціонального використання бюджетних коштів за рахунок модернізації узлів обліку теплової енергії та визначення кола компаній, що мають відповідну матеріальну базу з надання послуг теплопостачання.

Участь в нараді взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник голови Кагарлицької РДА Роман Коваленко, заступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк, начальник Кагарлицького відділення державного казначейства Володимир Бездітний, керівники управлінь та відділів РДА.

12 2 07 2016