Дім любові та світлої мрії

09 07 2016Із самого ранку 9 липня в родині Опальків кипіла робота. Сім’я чекала на гостей. Приводом до цього стало освячення нової будівлі, де відтепер проживатиме багатодітна родина, в якій окрім 11 кровних дітей вже тривалий час виховується і троє діток-сиріт.

Ближче до опівдня до почали приїжджати гості. А зустрічали їх Галина Адамівна та Анатолій Миколайович разом із дітками: Юрієм, Сергієм, Іринкою, Сашею, Анною, Наташею, Галею, Павлом, Єлисеєм, Веронікою, Богданом, Віталіком, Іваном і Павликом.

09 2 07 2016Серед численних гостей були голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, сільський голова Валерій Василенко, пастори Київської області Олександр Озирюга та Олександр Невинниця, миронівський пастор Борис Давиденко, а також жителі села.

- Оскільки вільної землі під забудову у Гребенях немає, - пояснив голова родини, пастор Церкви християн віри євангельської Анатолій Опалько, - то було прийнято рішення добудувати у нашому молитовному будинку другий поверх для проживання діток-сиріт, яких ми взяли й надалі будемо брати на виховання.

Другий поверх будувався за сприяння релігійної громади, втім, все, що по силі, багатодітна родина робила своїми руками: і будували, і штукатурили, і шпаклювали, і клеїли шпалери…

Того дня з вуст гостей лунало багато теплих слів. І, звичайно, радісним моментом стало вручення подарунків.

Віктор Коляда, звертаючись до присутніх, наголосив на тому, що лише люди з добрим серцем та великою і небайдужою душею у такий скрутний час могли наважитися обігріти сімейним теплом так багато діточок. Він подякував батькам за здійснений відповідальний крок та висловив сподівання, що цей приклад буде гідний наслідування:

- Я упевнений, що у таких людей виростуть справді дуже гарні діти, які будуть любити й берегти своїх батьків, у всьому їм допомагати. Тому що добро має властивість повертатися до того, хто його дарує іншим.

- Всі присутні на цьому прекрасному родинному святі вражені тим, наскільки гарні умови створені для дітей, - зазначив голова села Валерій Василенко. - Як кажуть в народі: добрим людям Бог завжди допомагає. Сім'я Опальків – прекрасні господарі, у них вдома скрізь лад і порядок. Всю роботу виконують дружно, діти чітко знають свої обов’язки і вміють все по господарству. Тож я бажаю цій родині багато сил та здоров'я, і звичайно ж, Божої допомоги!

Коли слово взяли батьки, присутні не могли стримати сліз. Відчувалося, що створення такої великої дружної родини, в якій батьки дарують любов, виховують дітей, вчать жити, готують до дорослого відповідального життя, було покликом їх душі. У новому будинку хлопчиків і дівчаток оточують тепло, затишок і турбота.

Галина Адамівна та Анатолій Миколайович Опальки подякували представникам влади, районних служб, єдиновірцям за те, що допомагають їхній родині у буденних клопотах.

По завершенні урочистої частини гості пройшлися екскурсією новим приміщенням та скуштували смачних страв.

09 3 07 201609 4 07 2016