Виїзд робочої групи

31 08 05 2016В зв'язку з подіями в селі Літочки Броварського району, де у приватному будинку для осіб похилого віку під час пожежі загинуло 17 осіб, при Кагарлицькій райдержадміністрації утворено робочу групу щодо обстеження місць масового проживання осіб та затверджено графік перевірок даних закладів.

31 травня члени робочої групи здійснили об’їзди закладів соціального типу: реабілітаційний центр «Батьки проти наркотиків» в селі Стайки, геріатричний пансіонат в місті Ржищів, будинок для людей похилого віку в селі Очеретяне та релігійна громада: помісна церква християн віри Євангеліє «Християнська надія» с. Слобода.

У ході об’їзду виявлено ряд недоліків зокрема: приміщення закладів не обладнані системою автоматизованого протипожежного захисту, не забезпечено зовнішнім протипожежним водопостачанням, також не проведено заміри опору ізоляції силової та освітлювальної мережі, не проведені навчання з особами, закріпленими за пожежну безпеку, первинні засоби пожежегасіння (вогнегасники) не перевірені, не облаштовано систему пожежної сигналізації, не проведено обробіток дерев’яних конструкцій покрівлі будівель.

Дані зауваження викладені в акті обстеження та будуть надіслані керівникам установ для усунення. 31 12 05 2016

31 11 05 2016

31 10 05 2016