про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
у 2016 році

16 10 03 2016Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться у три тури:
І тур - березень - квітень;
ІІ тур - травень - червень;
ІІІ тур - вересень - жовтень.

Конкурс проводиться серед державних службовців, що належать до II - VII категорії посад державних органів.

Кагарлицькою районною державною адміністрацією розпорядженням голови адміністрації визначено провести І тур Конкурсу у березня-квітні 2016 року та затверджено склад організаційного комітету та Положення про організаційний комітет з проведення у 2016 році в Кагарлицькій районній державній адміністрації  першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець“.