До уваги ОСББ: кредитування від АТ "Ощадбанк"

ОщадБанкАТ «Ощадбанк» – один із найбільших фінансових інститутів України, що має найрозгалуженішу мережу установ – близько шести тисяч.

На даний час АТ «Ощадбанк» займається впровадженням програми «Енергоефективність у житловому секторі України» шляхом кредитування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для підвищення їх енергоефективності (надалі – Програма). Метою даної Програми є зниження споживання енергетичних ресурсів та зменшення імпорту енергоресурсів, що має позитивно вплинути на зміцнення енергетичної незалежності України.

Основні умови кредитування

1

Строк кредитування

До 60 місяців.

2

Надання кредитних коштів

Надання кредитних коштів здійснюється Банком шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Підрядника або/та продавця матеріалів/ приладів/обладнання, необхідних для здійснення проектних робіт.

3 Форма надання кредитних коштів Кредит або кредитна невідновлювальна лінія
4 Валюта Національна валюта (UAH)
5 Власний внесок Від 10%
6 Сума кредиту Не більше 90% вартості проекту, але не більше 30 тис грн. на 1 квартиру в будинку
7 Комісійна винагорода 3 % від розміру кредиту/кредитного ліміту
8 Цільове призначення кредиту Оплата заходів з підвищення енергетичної ефективності та підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів у багатоквартирних будинках, зокрема, але не виключно:

1. заходи з утеплення:

  • придбання теплоізолюючих матеріалів та проведення робіт з термоізоляції зовнішніх стін багатоквартирного будинку, підвальних приміщень, горищ, покрівлі та фундаменту;
  • придбання та встановлення двокамерних енергоефективних склопакетів у вікнах, які розташовані в місцях загального користування.

2. система опалення/вентиляції:

  • облаштування або ремонт індивідуальних теплових пунктів;
  • придбання приладів обліку теплової енергії та води (гарячої та холодної), регуляторів теплового потоку за погодними умовами, включаючи вартість їх встановлення.

3. інші заходи з підвищення енергетичної ефективності:

модернізація систем освітлення місць загального користування (зокрема, заміна електропроводки, ламп та патронів до них, встановлення систем автоматичних вимикачів).
 

Процентна ставка

25 %

За більш детальною інформацією можна звернутись на сайті АТ «Ощадбанк» (за посиланням http://www.oschadbank.ua/ru/corporate/credit/osmd/) або до ТВБВ №10026/0614.

Додаткова інформація