До уваги ОСББ: кредитування від АТ "Ощадбанк"

ОщадБанкАТ «Ощадбанк» – один із найбільших фінансових інститутів України, що має найрозгалуженішу мережу установ – близько шести тисяч.

На даний час АТ «Ощадбанк» займається впровадженням програми «Енергоефективність у житловому секторі України» шляхом кредитування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для підвищення їх енергоефективності (надалі – Програма). Метою даної Програми є зниження споживання енергетичних ресурсів та зменшення імпорту енергоресурсів, що має позитивно вплинути на зміцнення енергетичної незалежності України.

Основні умови кредитування

Строк кредитування

До 60 місяців.

Надання кредитних коштів

Надання кредитних коштів здійснюється Банком шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Підрядника або/та продавця матеріалів/ приладів/обладнання, необхідних для здійснення проектних робіт.

3 Форма надання кредитних коштів Кредит або кредитна невідновлювальна лінія
4 Валюта Національна валюта (UAH)
5 Власний внесок Від 10%
6 Сума кредиту Не більше 90% вартості проекту, але не більше 30 тис грн. на 1 квартиру в будинку
7 Комісійна винагорода 3 % від розміру кредиту/кредитного ліміту
8 Цільове призначення кредиту Оплата заходів з підвищення енергетичної ефективності та підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів у багатоквартирних будинках, зокрема, але не виключно:

1. заходи з утеплення:

• придбання теплоізолюючих матеріалів та проведення робіт з термоізоляції зовнішніх стін багатоквартирного будинку, підвальних приміщень, горищ, покрівлі та фундаменту;
  • придбання та встановлення двокамерних енергоефективних склопакетів у вікнах, які розташовані в місцях загального користування.

2. система опалення/вентиляції:

• облаштування або ремонт індивідуальних теплових пунктів;
  • придбання приладів обліку теплової енергії та води (гарячої та холодної), регуляторів теплового потоку за погодними умовами, включаючи вартість їх встановлення.

3. інші заходи з підвищення енергетичної ефективності:

модернізація систем освітлення місць загального користування (зокрема, заміна електропроводки, ламп та патронів до них, встановлення систем автоматичних вимикачів).

Процентна ставка

25 %

За більш детальною інформацією можна звернутись на сайті АТ «Ощадбанк» (за посиланням http://www.oschadbank.ua/ru/corporate/credit/osmd/) або до ТВБВ №10026/0614.