Засідання комісії з питань захисту прав дітей

16 10 08 201716 серпня, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання комісії з питань захисту прав дітей при Кагарлицькій районній державній адміністрації. Під час засідання розглянуто питання щодо невиконання батьківських обов’язків дружини відносно сина;

про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки, що належить малолітній дитині; про надання висновку про доцільність проживання неповнолітньої дитини з батьком; про розгляд звернення Кагарлицького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо невиконання батьківських обов’язків відносно малолітнього сина та неповнолітніх дітей. За результатами засідання Комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

16 9 08 2017