Стартував обласний відкритий конкурс соціальних проектів.

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання спільно з ActiveCitizens - BritishCouncil проводить пітчинг проектів.
Проводиться з метою підтримки молодіжних ініціатив, налагодження співпраці з інститутами громадянського суспільства, розвитку громадянської активності та відповідальності молоді Київщини.
Прийом проектних ідей відбувається до 25 серпня за електронним посиланням на сайті http://pitching.in.ua/kyiv.
Другим етапом є обов'язкова участь у тренінгу 3 11 по 14 вересня.
Переможці будуть обиратись конкурсною комісією та профінансовані в рамках реалізації комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини».
Кількість проектів, що отримують фінансування, залежить від бюджетів поданих проектів, але на сукупну суму 100 000 грн. Гранична сума для одного проекту – 20 000 грн.

Пітчінг проектів Активних громадян Київської області
Оголошується конкурс проектів соціальної дії серед активних громадян…