Презентація щодо відкриття Інформаційного центру ERASMUS+ Youth в Україні: міжнародні можливості для молоді та молодіжних організацій

20 липня з 11:00 до 13:00 у Національному інформаційному агентстві "Укрінформ" відбудеться презентація Інформаційного центру Erasmus+ Youth, який розпочинає свою роботу в Україні.

ERASMUS+ — це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Програма в тому числі надає можливості молодіжним організаціям для проведення міжнародних обмів, навчання для молодіжних працівників та волонтерської служби для молоді (EVS).

Ресурсний центр SALTO-YOUTH визначив координатором Інформаційного центру ERASMUS+ Youth в Україні громадську організацію “Центр євроініціатив”.

Центр євроініціатив – це громадська неприбуткова організація, метою діяльності якої є сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом провадження освітньої та інформаційно-просвітницької діяльності. Веб-сайт: www.eu.sumy.ua.

Інформаційний центр ERASMUS+ Youth надаватиме консультації та підтримку організаціям в Україні, сприятиме поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації молодіжних проектів в рамках програми.

У заході планується участь:

Олександра Яреми – заступника Міністра молоді та спорту України;

Юргіса Вілчінскаса –керівника відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні;

Ліліани Будковскої – заступника директора Департаменту зовнішніх програм Фонду розвитку системи освіти (Польща);

Аліції Пєтшак – заступника директора Польської Національної агенції програми ERASMUS+ в галузі шкільної освіти та молоді;

Анни Ковбасюк – координатора Інформаційного центру ERASMUS+ Youth в Україні, голови правління громадської організації “Центр євроініціатив”.

Запрошуємо представників ЗМІ, громадських організацій та активної молоді взяти участь у презентації.

Контакти:

289-95-05, Вернигора Наталія;

(066) 3259218, Анна Ковбасюк.