Проведено інформаційну зустріч

17 05 201917 травня в приміщенні Кагарлицького міськрайонного сектору філії Державної установи «Центр пробації» відбулася зустріч, в якій взяли участь працівники Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники Кагарлицького міськрайонного сектору філії державної установи «Центр пробації» та особи, які перебувають на обліку. В ході зустрічі представником центру було висвітлено інформацію щодо проблем сім`ї, а саме:

Детальніше...

Нарада-навчання

16 04 201916 квітня 2019 року на базі Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відбулася нарада-навчання, в якій взяли участь працівники Кагарлицького районного, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівці із соціальної роботи та директори сільських центрів СССДМ.

Детальніше...

Зустріч з громадянами, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості

05 04 201905 квітня 2019 року в приміщенні Кагарлицького районного центру зайнятості відбулася зустріч, в якій взяли участь працівники Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники відділу «Кагарлицьке бюро правової допомоги» Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та особи, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості.

Детальніше...

«Патронатна сім’я: дітям – родина, патронатним вихователям – стаж та заробітна плата»

26 02 2019Такою була тема зустрічі в районному центрі зайнятості, що відбулась 26 лютого 2019 року. У рамках інформаційної кампанії з популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіли присутнім про патронатні родини як альтернативу притулків та інтернатів.

Детальніше...

Круглий стіл на тему: «Протидія домашньому насильству»

16 11 2018В рамках проведення Всесвітнього тижня права, 16 листопада працівниками Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Кагарлицького МРВ філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області було проведено круглий стіл на тему: «Протидія домашньому насильству».

Детальніше...

Послуга сімейного патронату

07 11 201807 листопада працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в приміщенні Кагарлицького районного центру зайнятості поінформували осіб, які перебувають на обліку, про запровадження в громаді послуги сімейного патронату для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Робочий виїзд

03 10 2018На виконання доручення голови Кагарлицької райдержадміністрації № 68 від 01.10.2018 року, 03 жовтня директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Невдобенко та заступник директора Алла Самойленко спільно з провідним фахівцем Кагарлицького РС ГУ ДСНС України в Київській області Олександром Раснюком здійснили виїзд в села Сущана, Мирівка та Переселення.

Детальніше...

Про інститут наставництва

24 09 2018З метою підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа до самостійного життя прийнято Закон України від 08.09.2016 р. № 1504-VIII "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування". Даний закон запроваджує інститут наставництва для роботи з дітьми, які виховуються в інтернатних закладах.

Наставництво це– добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Детальніше...

Робочий виїзд в село Мирівку

17 6 08 201817 серпня заступник директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Самойленко, начальник служби у справах дітей та сім’ї Лідія Прохоренко та психолог центру Тетяна Махиня здійснили робочий виїзд в село Мирівку. Спільно з головою села Сергієм Шевчуком було відвідано сім’ю, яка перебуває в складних життєвих обставинах, з метою перевірки виконання батьківських обов’язків матір’ю та ведення здорового способу життя

Захід із молоддю

17 5 08 201817 серпня юрисконсультом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оленою Дядченко спільно з працівниками Кагарлицького міськрайонного відділу з питань пробації було проведено захід із молоддю, яка засуджена до покарання не пов’язаного з позбавленням волі.

Детальніше...

Людина – не товар! Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 07 2018Сучасне рабство може торкнутися кожного, не залежно від соціального статусу, віку, статі, освіти. Постраждалі живуть серед нас, але часом залишаються невидимими.  

Якщо Ваші права на вільне пересування обмежують, негайно звертайтеся за допомогою.

Детальніше...

Робоча поїздка

17 5 07 201817 липня комісією у складі директора Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алли Невдобенко, начальника відділу освіти Кагарлицької райдержадміністрації Надії Омельченко, психолога Центру Тетяни Махині та фахівця із соціальної роботи Ніни Віценко було здійснено виїзд у сім’ю,

Детальніше...

Співпраця з Всеукраїнським благодійним фондом «Тріумф серця»

13 07 2018 3Кагарлицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у своїй роботі активно співпрацює з Всеукраїнським благодійним   фондом «Тріумф серця». Завдяки цій співпраці передано засоби особистої гігієни до акушер-гінекологічного відділення центральної районної лікарні та надано подарункові набори дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Детальніше...

Проведено профілактичну бесіду на тему: «Злочин і підліток»

13 07 201813 липня 2018 року юрисконсультом Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді у приміщенні Кагарлицького міськрайонного відділу з питань пробації проведено профілактичну бесіду на тему: «Злочин і підліток». У ході бесіди піднімалися питання щодо відповідальності неповнолітніх за вчинення правопорушень.

Додаткова інформація