Інтелектуальна гра «Я і Україна»

11 12 2018 711 грудня службою у справах дітей та сім'ї Кагарлицької районної державної адміністрації проведена інтелектуальна гра «Я і Україна» для учнів 6-9 класів загальноосвітніх шкіл району. За призові місця змагалися 5 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та 2 загальноосвітні школи І-ІІ ступенів.

Детальніше...

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

29 11 2018У рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» службою у справах дітей та сім’ї Кагарлицької районної державної адміністрації було оголошено конкурс малюнків на тему: «Стоп насильству», який проходив з 26 по 28 листопада 2018 року.

 

 

Детальніше...

Районна інтелектуальна гра брейн-ринг «Підліток і право»

22 11 2018 122 листопада 2018 року службою у справах дітей та сім’ї Кагарлицької районної державної адміністрації у приміщенні спортивного залу Кагарлицької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Дашенка було проведено районну інтелектуальну гру брейн-ринг «Підліток і право» для учнів 9–11 класів загальноосвітніх шкіл району І–ІІІ ступенів. У грі взяло участь команди 11 шкіл.

Детальніше...

Акція "Разом у країну знань"

11 09 2018На початку нового навчального року, за ініціативи служби у справах дітей та сім'ї Кагарлицької районної державної адміністрації, у районі проведено акцію "Разом у країну знань", в ході якої 52 дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах отримали набори канцелярських товарів.

 

Детальніше...

Засідання комісії

25 07 2018 225 липня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання щодо надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав матері; про розгляд звернення Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо взяття під соціальний супровід та виведення з-під соціального супроводу окремих сімей;

Детальніше...

Додаткова інформація