ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ ТА МІСТА РЖИЩІВ!

mobilizacijaДоводимо до вашого відома що військовий комісаріат проводить відбір для проходження служби в Збройних силах України

- НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

Солдат-контрактник - це важлива ланка складного механізму обороноздатності країни, один з поршнів міцного двигуна, що турботливо піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої мальовничої України.

- НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ У ВІЙСЬКОВОМУ РЕЗЕРВІ

Резервісти проходять службу шляхом залучення на навчальні збори у військових частинах під час практичних заходів бойової підготовки.

- НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

(після відповідного указу президента)

- ДЛЯ ВСТУПУ У ВИЩІ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

У ВВНЗ здійснюється підготовка громадян напосади осіб офіцерського тасержантського (старшинського) складу для проходження військової служби законтрактом уЗбройних Силах України таінших військових формуваннях.

- ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

20.01.2015 вступив у силу Указ Президента України № 15/2015 «Про часткову мобілізацію»

Мобілізація — цекомплекс заходів, здійснюваних зметою планомірного переведення національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ іорганізацій нафункціонування вумовах особливого періоду, аЗбройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту— наорганізацію іштати воєнного часу.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є обов’язком, а не правом громадян України.

МИ ЗАХИЩАЄМО СВОЄ МАЙБУТНЄ !

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО

м. Кагарлик, вул.97-ї Стрілецької дивізії, 5