До Дня партизанської слави

22 09 202022 вересня з нагоди Дня партизанської слави та 77-ї річниці форсування Дніпра відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави у Кагарлицькому парку та на Букринському плацдармі в с. Балико-Щучинка. Біля підніжжя Меморіалів хвилиною мовчання вшановано пам'ять всіх загиблих учасників Другої світової війни.

Участь в заходах взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Демиденко, перший заступник Кагарлицького міського голови Олег Пурій, секретар міської ради Любов Коваль, начальник Кагарлицького районного відділу управління державної міграційної служби України в Київській області Олена Швець, голова організації ветеранів Кагарлицького району Юрій Сідєльніков, директор музею - меморіального комплексу "Букринський плацдарм" Наталія Миненко, представники ЗМІ.

22 09 2020 222 09 2020 322 09 2020 4