Засідання комісії

06 04 202006 квітня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району.

За підсумками засідання прийняті ряд рішень (протокол №18 від 06.04.2020 року):

1. З метою запобігання поширеннюгострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району заборонити до 24 квітня 2020 року:

- перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

- переміщення групою осіб більш ніж 2 особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

- перебування у громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу повнолітніх;

- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

- відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

- проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2. Міській та сільським радам:

- забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим мало захищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;

- забезпечити проведення дезінфекції місць скупчення громадян (зупинки громадського транспорту і т. п.), під’їздів, ліфтів та ін. не менше одного разу на тиждень. Після кожного проведення дезінфекції інформувати Кагарлицьку районну державну адміністрацію про проведену роботу з наданням фотоматеріалів.

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням правил карантину та самоізоляції.

4. Кагарлицькій міській раді забезпечити підготовку до створення контрольно пропускних пунктів на в’їздах та виїздах на/з м. Кагарлик дотримуючись Методичних рекомендацій затверджених розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 від 04 квітня 2020 року № 17.

Також на засіданні розглядалося питання про виділення коштів на закупівлю 500 л бензину марки А-92 (Скретч-картка) до матеріального резерву Кагарлицького району (вирішено підготувати відповідний наказ).