Засідання комісії

19 03 202019 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про роботу закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування. За підсумками засідання прийняті наступні рішення:

1. Внести зміни до пункту 8 розпорядження виконуючого обов’язки голови адміністрації від 17.03.2020 року № 67 «Про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2», виклавши його у такій редакції:

1) Керівникам центрального ринку м. Кагарлик заборонити до 03 квітня 2020 року діяльність всіх торгових місць, дозволити до 21 березня 2020 року тільки торгівлю продуктами харчування при умові дотримання дистанції між клієнтами 2 метри та обмеження до 10 осіб в черзі;

2) Критому ринку Кагарлицького районного споживчого товариства заборонити до 03 квітня 2020 року діяльність всіх торгових місць, дозволити до 25 березня 2020 рокутільки торгівлю продуктами харчування та засобами гігієни при умові дотримання дистанції між клієнтами 2 метри та обмеження до 10 осіб в черзі;

3) Забезпечити проведення дезінфекцій територій, приміщень та торгових місць не менше двох разів на добу.

2. Закладам роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, побутовими засобами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності заборонити обслуговування понад 10 осіб одночасно, забезпечити дистанцію між клієнтами 2 метри.

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням карантинних правил.

19 03 2020 219 03 2020 3