УВАГА! Шановні Кагарличани!

19 03 2020 2У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо Вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

В зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці групи людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус можемо лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

З 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби у громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.