Засідання комісії

16 03 202016 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання розглядалося питання про стан готовності профілактичних і протиепідемічних заходів щодо попередження завезення і поширення на території України, Київської області та Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За підсумками засідання прийнято ряд протокольних рішень. Зокрема, скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи, засідання колегіальних та дорадчих органів, зокрема громадські слухання і обговорення;скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян, встановити в приміщеннях скриньки для прийому заяв, документів тощо;скасувати проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних та інших заходів з масовою участю громадян;забезпечити проведення дезінфекційних заходів в магазинах, закладах громадського харчування, аптеках та забезпечити працівників зазначених установ засобами захисту;керівникам релігійних організацій рекомендувати проведення служб, мес і служінь у максимально дистанційний варіант; забезпечити проведення щоденних дезінфекційних заходів у транспортних засобах міського та міжміського сполучення шляхом оброблення сидінь, ручок дверей, салону автомобіля; проведення заходів з дезінфекції у місцях масового скупчення людей; посилити патрулювання території Кагарлицького району для виявлення неповнолітніх осіб у громадських місцях без нагальної потреби та у разі виявлення неповнолітніх у громадських місцях негайно реагувати та доправляти до місця проживання; поширити розʼяснювальну роботу серед населення з питань профілактики зараження коронавірусною інфекцією; інші.

16 03 2020 2