День села Бурти

11 2 08 2019Щорічно, за традицією, 10 серпня мешканці Буртів відзначають День села.
Саме в цей день з'їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька.
Святковий концерт розпочався

танцем з українськими рушниками.

Ведучі свята Тетяна Папенко та Ольга Дзененко від усього серця вітали теплими словами односельчан. Жителів села пригостили запашним українським короваєм. Зі словами вітань та благословення на добрі діла звернувся до всіх прихожан та гостей свята священик отець Іван Синюк.
Сільський голова Олександр Драган привітав жителів села зі святом, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема тим, хто допомагав під час підготовки до святкування.
Вітали зі святом та вручали цінні подарунки голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник міського голови Олег Пурій, керуючий ТОВ «Вікторія- Агро» Ігор Сінченко.
Про історію села та колгоспу, якому нині 90 років присутнім розповіла Наталія Побочій.
Хвилиною мовчання вшанували жертв Голодомору, загиблих у роки Другої світової війни, воїнів – афганців, постраждалих внаслідок катастрофи на ЧАЕС, Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, воїнів які віддали своє життя за мирне небо і спокій в Україні під Іловайськом.
Сільські аматори сцени організували святковий концерт. Бурхливими оплесками зустріли глядачі заслуженного артиста України Віктора Семеновича Шуляка. Радували односельчан своїм співом чоловічий квартет «Стожари», жіночий ансамбль « Мрія» та найбільше оплесків отримали найменші учасники свята, вихованці дитячого дошкільного закладу «Веселинка», які тішили усіх танцювальними композиціями.
Зачарували глядачів своїм мелодійним співом юні артистки Устина Гольонко , Дарина Гольонко , Тетяна Павлюк та Олександра Осадча.
Подяки та запашні караваї від голови села отримали спонсори свята:
СВК агрофірма «Перемога», Компанія «Успіх», ТОВ «Вікторія Агро», ПП Ткаченко Ольга Володимирівна, ПП Тесленко Світлана Миколаївна, фермер Бездітний Петро Васильович, ПП Босенко Володимир Григорович, ПП Ткач Роман Петрович, спілка рибаків «Спінінг» та житель села Рибак Віктор Павлович за допомогу у реконструкції пам’ятника
Для дітей працювали батут та солодка вата.
Окрім концерту, гості та жителі села могли переглянути виставку, яку підготували учні та вчителі школи. Подивитись на Кінно – шоу програму з спортивними кіньми та кінно-трюкові виступи з двократним чемпіоном України Костянтином Кучмієм по кінному спорту та безкоштовно покатати верхи дітей . За доброю традицією жителів села та гостей пригощали стравами української кухні, проводився розіграш лотереї.
Закінчилось святкування дискотекою.

11 6 08 2018