Апаратна нарада

05 08 201905 серпня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, секретарем міської ради про стан виконання актів Президента України,

Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;про роботу сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату Кагарлицької райдержадміністрації за 7 місяців 2019 року та стан впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Також обговорили стан криміногенної та НС за минулий тиждень, підготовку до зими закладів медицини району, інше.

Також Світлана Синюк провела апаратну нараду з керівниками відділів та управлінь адміністрації. Під час наради обговорили план роботи управлінь та відділів05 2 08 2019 на поточний тиждень; підготовку до проведення заходів з нагоди Дня Державного прапора України та Дня незалежності; стан підготовки закладів освіти до нового навчального року, інше.