Урочистості до Дня державної служби України

24 06 2019 324 червня у великому залі адмінбудинку відбувся урочистий захід з нагоди Дня державної служби України. Привітали державних службовців та ветеранів державної служби в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль, які побажали всім працівникам державної служби витримки і терпіння, тактовності і толерантності, розуміння проблем людей та умілого знаходження способу їх вирішення.

Кращих держслужбовців відзначено спільними Подяками голови райдержадміністрації та голови районної ради, Подяками міського голови, а також вручені подарунки і квіти. Концертну програму для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності міського будинку культури та центру дитячої та юнацької творчості.

24 06 2019 424 06 2019 524 06 2019 6