До уваги установ, організацій, підприємств району! Оновлено порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

Постановою КМУ від 21 серпня 2019 року №768 змінено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

1. На повідомну реєстрацію подається один примірник колективної угоди (договору), змін та доповнень до них разом із додатками та супровідним листом.

Детальніше...

Засідання комісії

15 10 201915 жовтня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про позбавлення батьківських прав; про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

Детальніше...

Апаратна нарада

15 10 2019 215 жовтня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, першим заступником міського голови про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

Детальніше...

Finance.ua запрошує студентів до участі у грантовій програмі Scholarship

15 10 2019Українських студентів запрошують до участі у Scholarship – грантовій програмі, яку проводить сайт про фінанси Finance.ua. 

Переможець конкурсу отримає грант на навчання від Finance.ua у розмірі 18 000 грн та за бажанням зможе безкоштовно відвідати конференцію FinRetail 2019.

Детальніше...

Урочистий захід до Дня бійця територіальної оборони, Дня захисника України та Дня українського козацтва

11 2 10 201911 жовтня у великому залі адмінприміщення відбувся урочистий захід з нагоди Дня бійця територіальної оборони, який відзначається в першу суботу жовтня, Дня захисника України та Дня українського козацтва, які будуть святкуватися 14 жовтня. У ході заходу покладено квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та Меморіалу Слави у Кагарлицькому парку. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх захисників, що віддали своє життя, захищаючи Батьківщину.

Детальніше...

Додаткова інформація