ТОП-5 порад з енергоефективності взимку від ДТЕК Київські регіональні електромережі

За прогнозами Українського гідрометцентру до кінця тижня температура повітря в Київській області знизиться до 10 градусів морозу і більше. В цей період очікується активне використання опалювальних приладів у домівках та зростання навантаження на електромережі, яке й без цього збільшується в рази в осінньо-зимовий сезон. Розумне використання енерговитратних пристроїв допоможе убезпечити будинок чи квартиру від перевантаження та аварійних відключень. Турбуючись про клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі застерігає про ризики перевантаження електричних мереж та підготував ТОП-5 порад з енергоефективності.

Детальніше...

Прямий телефонний зв'язок

12 01 202112 січня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок провів прямий телефонний зв'язок з жителями району, під час якого звернулися 3 громадян з питань ремонту радіоточок (с. Слобода) та проїзду великогабаритного транспорту через вул. Народна (с. Мирівка). З даних питань заявникам надані роз’яснення.

У період новорічних свят ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує клієнтам користуватися дистанційними сервісами

28 12 2020ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує клієнтам про необхідність щомісяця (станом на перше число) передавати покази електролічильника. Для цього в компанії створені зручні дистанційні сервіси. Ними можна скористатися і для отримання консультацій щодо послуг компанії, ознайомитися з переліком необхідних документів, оформити заяву на певні послуги. Головна перевага дистанційних каналів – вони допомагають зекономити час та вирішити низку питань дистанційно - не виходячи з дому, а отже - безпечно. Сервіси доступні 24/7.

Детальніше...

Відкриття  фізкультурно-оздоровчого залу у "Теремку"

24 12 202021 грудня в міському дошкільному навчальному закладі "Теремок" відбулося відкриття  фізкультурно-оздоровчого залу після капітального ремонту. Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Ігор Будюк, заступник міського голови Валентина Циганок, заступник директора ПрАТ «Агрофорт» Зіновій Лялюк, головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій міської ради Оксана Федорченко, методист РМК відділу освіти Наталія Шуляк, завідуюча ДНЗ «Теремок» Тетяна Дяченко та працівники закладу, представники ЗМІ.

Детальніше...

До відома громадян, підприємств, установ та організацій!!!

21 12 2020Кагарлицька районна державна адміністрація повідомляє, що забороняється незаконна рубка хвойних насаджень, а також їх реалізація або реалізація з порушенням вимог природоохоронного законодавства (продажу без належних документів) на ринках, під час проведення ярмарок та в інших місцях торгівлі.

Детальніше...

Додаткова інформація