Можливість отримати грант від Європейського фонду підтримки демократії

Європейський фонд підтримки демократії (The European Endowment for Democracy, EED) надає підтримку організаціям, неформальним платформам та окремим активістам, діяльність яких спрямована на розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства. Тривалість проектів та суми грантів визначаються індивідуально.

Заявки приймаються на фінансування проектів, мета яких - розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства у країнах, охоплених Європейською політикою сусідства. На гранти EED можуть претендувати організації, рухи, а також активісти, молодіжні лідери та представники незалежних мас-медіа, що діють також в Інтернеті, без огляду на розмір їх структури та формальний статус.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян в с. Слобода

28 03 201728 березня перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, за участю начальника управління соціального захисту населення РДА Оксани Дячок, начальника відділу з обслуговування громадян пенсійного фонду Віти Заїки та головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення РДА Юлії Козак, провів виїзний прийом громадян в с. Слобода.

Детальніше...

Апаратна нарада

27 03 201727 березня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів розширену апаратну нараду з заступниками голови, керівником апарату, керівниками управлінь відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про роботу із зверненнями громадян у Великоприцьківській сільській раді,

Детальніше...

Охорона праці. Запобігти травматизму 

27 03 2017Одним з основних принципів державної політики в області охорони праці є навчання і систематичне підвищення рівня знань працівників підприємств, установ та організацій і населення України з питань охорони праці.

Складовою ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці, які дають більше можливості усвідомити працівнику важливість безпеки виробництва. Таке усвідомлення до додержання вимог охорони праці повинно стати основою профілактики виробничого травматизму.

Детальніше...

Відповіді на найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), як центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії корупції надає інформаційно-довідкові матеріали щодо заповнення електронних декларацій.

- Відповіді на найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування можна знайти за наступним посиланням https://nazk.gov.ua/naychastishi-zapytannya

Детальніше...

Додаткова інформація