Сучасні професії для нашої молоді

08 11 2017Обрати вдалу професію важливо для кожної людини. Адже від цього залежить її подальше життя, життя її родини та країни в цілому.

З метою професійної орієнтації старшокласників 08 листопада 2017 року в міському Будинку культури відбулися районні ігри КВК «Обери майбутнє».

В іграх взяли участь 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів району: команди міських шкіл та команди ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст., Переселенської ЗОШ І-ІІІ ст., Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст., Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст., Шубівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Буртівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Веселі та кмітливі учасники команд «Екслюзив», «Оба-на», «220 вольт», «Рожеві слоненята», «Мрії агрономії», «Валідол», «Натурпродукт», «Фортуна», «Смайлик» та «Thebest» продемонстрували свій артистизм, уміння жартувати, оригінальність, творчий підхід та обізнаність із актуальними професіями на ринку праці.

Журі у складі заступника голови Кагарлицької районної ради Волошина Олега Миколайовича, начальника відділу культури та туризму Карпів Любові Віталіївни, директора центру дитячої та юнацької творчості Васильчук Тетяни Олександрівни, представника центру зайнятості Осадчої Алли Іванівни, представника пенсійного фонду Черненко Оксани Олексіївни визначили переможців: команда «Thebest» Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей» - І місце, команда «220 вольт» - Переселенської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце, команда «Ексклюзив» - Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 – ІІІ місце.

Проте слід зауважити, що перемогу здобули у цій грі всі учасники, які проявили свої таланти, запальну вдачу та енергійність.

Дух здорового суперництва між командами і гаряча підтримка болільників допомагали усім гравцям. Приємно, що рівень виступів учасників значно зріс, державна літературна мова на сцені впевнено стала нормою, а не винятком.

Грамоти та солодкі подарунки усім командам вручили представники центру зайнятості.

Висловлюємо подяку в організації заходу усім, хто причетний до підготовки команд, а також працівникам міського будинку культури та районного центру дитячої та юнацької творчості.

08 2 11 201708 3 11 201708 4 11 201708 5 11 201708 6 11 2017

Методист РМК