Доки пам'ять живе, доти живуть герої

13 04 201713 квітня минуло два роки з дня загибелі в зоні АТО нашого земляка Путаненка Василя Миколайовича. У Кузьминецькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся урок «Доки живе пам'ять, доти живуть герої», на якому були присутні мама Любов Іванівна, рідні, близькі героя, учні та вчителі школи, працівники сільського клубу та бібліотеки.

За спогадами рідних, близьких, фото, документами було створено усну книгу життя захисника України Путаненка Василя Миколайовича.

Сонячного літнього ранку 8 червня 1976 року в родині Путаненків народився Василько. Хлопчик зростав енергійним, життєрадісним, із нестримною цікавістю та жагою пізнання.

Свою шкільну дорогу розпочав у Кузьминецькій школі. Хлопчина зростав вихованим та дисциплінованим учнем, фізично загартованим юнаком, який успішно поєднував шкільне навчання, допомогу батькам по господарству та розваги з однолітками. Спокійним та доброзичливим запам’ятали його вчителі та однокласники.

В 1991 році закінчив Кузьминецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та вступив навчатися до Ржищівського Професійно-технічного училища № 28, де в 1994 році отримав диплом за професією тракториста-машиніста широкого профілю , водія автомобіля.

За період навчання зарекомендував себе сумлінним, дисциплінованим студентом . Старанно виконував навчальні та громадські обов`язки . Був вимогливим до себе , ввічливим , вихованим по відношенню до інших, чесною та порядною людиною.

З 1994 по 1996 рік проходив військову підготовку в м. Гайсен, після чого проходив службу в повітряних військах Криму (с. Багрево).
Після закінчення служби з 1996 по 2003 рік працював трактористом КСГП «Славутич» с. Кузьминці. Після ліквідації господарства працював у ФГ «Вікторія» с. Великі Пріцьки, машиністом-бульдозеристом у ТОВ «Кузьминецький цегляний завод». З грудня 2011 року до мобілізації працював у ПрАТ «Лагода» охоронцем. Був працьовитим , відповідальним, мав багато друзів, поважав батьків, дружину. 4 серпня 2014 рокцу був мобілізований Кагарлицьким РВК.

Загинув 13 квітня 2015року під час чергового обстрілу українських позицій поблизу м. Авдіївка. Уламок снаряду міни влучив в ящик з боєприпасами в бліндажі.

Указом Президента України №573/2015 від 10 жовтня 2015 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом за «Мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Разом із родиною Василя, його друзями і знайомими сумують усі жителі сіл Кузьминці та Панікарчі, всі, кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків.

Пам'ять про Василя Путаненка, який поклав життя за мирне небо над нашою головою, завжди буде жити в наших серцях. Царство Небесне герою!

13 2 04 201713 3 04 201713 4 04 2017

Педагог – організатор Кузьминецької ЗОШ