Вручення документів про освіту випускникам 11 класів

29 05 2016У цьому навчальному році, як відомо, було багато нововведень щодо організації державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. 11-тикласники перший екзамен склали 5 травня у формі ЗНО з української мови.

Щодо випускників 11х класів, то з 18 претендентів на нагородження золотими та срібними медалями 12 їх і отримають. У поточному навчальному році за екстернатною формою навчалося у нас 3 випускників. Вручення документів про освіту випускникам 11 класів відбулося 28 та 29 травня. Голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда привітав випускників Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Дашенка, заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк взяла участь у випускному вечорі Кагарлицького НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей", голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов - Мирівської ЗОШ І-ІІ ст.

Випускники 9 класів отримають документи про освіту 8-9 червня.

У цьому навчальному році випускників 9 класів – 282, випускників 11 класів – 153 .

27 травня для всіх учнів пролунав останній дзвінок – знак завершення навчального року. На базі 4 навчальних закладів міста будуть працювати пришкільні табори з денним перебуванням дітей та літні мовні табори.