Свято Гармоніки

23 12 201823 грудня в дитячій школі мистецтв відбувся традиційний фестиваль «Мелодії Гармоніки й життя».В святковій і затишній світлиці на свято Гармоніки зібралися кращі гармоністи Кагарличчини, Обухівщини та Миронівщини, які долаючи щоденні клопоти, як святий оберіг несуть в собі уміння знаходити спільну мову з такими звичайними і такими магічними кнопками гармоніки.

Святковими привітаннями присутніх вітали Лауреат Всеукраїнських конкурсів - фестивалів зразковий ансамбль баяністів «Гармонія» художній керівник Микола Громико, концертмейстер Наталія Сінгаєвська.Лауреат Всеукраїнських конкурсів Олександр Гусаченко, м. Миронівка, Лауреат Всеукраїнських конкурсів Євген Жарінов, студенти Київської національної музичної академії імені Петра Ілліча Чайковського.

Учасники фестивалю були нагородженні грамотами відділу культури і туризму, національностей та релігій Кагарлицької РДА та отримали невеличкі подарунки від Кагарлицької районної ради та Кагарлицької райдержадміністрації. Від Кагарлицької міської ради було вручено сертифікат на 1 000 гривень для проведення свята.

23 12 2018 223 12 2018 323 12 2018 423 12 2018 5