Творчі діти – майбутнє України!

12 05 2018Під таким гаслом 11 травня 2018 року відбувся звітний концерт Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості.

До всього треба дотику душі –
Корінням – в землю, крилами – у небо.
Де вічний пошук, там нема межі,
Там вічний рух – життя потреба.

Саме цими рядками можна охарактеризувати життя, що вирує за стінами цього закладу. Кожного дня в різні пори року для всіх тут відкриті двері. Місце, де живе чарівна казка творчості, фантазії, майстерності, таланту, любові до дітей і постійного пошуку. Як вже склалося традиційно, вихованці та керівники звітували перед батьками та жителями нашого міста про свої творчі досягнення за навчальний рік і пропонували їм поринути у світ їхніх талантів, адже «Творчі діти – майбутнє України!».

Розпочав концертну програму духовий оркестр, яким уже багато років керує Ільченко Ігор Васильович. Порадувала своїм співом і його випускниця Євгенія Хміль. Дарували своє мистецтво на сцені разом зі своїм наставником Родиною Борисом Миколайовичем вихованці студії естрадного співу «Октава»: Віталій Сушко, Олександра Осадча, Валерія Дробот, Юлія Моргалюк, Артем Дячук, Іван Коваленко, Ігор Ковровський та Катерина Бірюк. Своїм талантом із глядачами поділилися вихованки вокальної студії «Гармонія» Сніжана та Вероніка Хоходри, керівник Олег Волошин. Дебютом концертна програма стала для вихованців хореографічної студії «Пульс», яку в цьому році започаткувала в центрі творчості Анна Михайлівна Гордон. Успіхів їм і нових злетів. І, як завжди, фурор на сцені зірвали юні танцюристи хореографічної студії «Карамельки» під керівництвом Вікторії Анатоліївни Німенко.

Хтось з великих сказав: «Провінція – не місце життя, а стан душі. І в столицях живуть провенціали.» Цей вислів якомога   краще відображає прагнення педагогічного колективу КРЦДЮТ всією своєю діяльністю довести, що й наші вихованці та педагоги спроможні досягти справжніх висот у своїй творчості. А зробити це можливо, лише при вдалому керівництві.Отож з вітальними словами виступила директор КРЦДЮТ Тетяна Олександрівна Васильчук.

Не обминули наше свято і почесні гості, які прийшли не з пустими руками. Заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Синюк Світлана Миколаївна привітала і педагогів, і вихованців та вручила сертифікат на 7000 гривень для підтримки і розвитку талановитих дітей Кагарличчини. Сертифікат на 10 000 гривень та вітання від міського голови принесла заступник голови Кагарлицької міської ради Любов Євгеніївна Коваль. Ми вдячні їм всім за підтримку та увагу до нашої справи і хочемо запевнити, що не будемо зупинятися на досягнутих результатах у своїй творчості, а прагнути нових висот.

12 05 2018 512 05 2018 212 05 2018 312 05 2018 412 05 2018 712 05 2018 812 05 2018 6