Дні сіл Слобода та Уляники

07 07 20177 липня відбулося свято Дня села Слобода. Привітати жителів з Днем села завітали голова Кагарлицької районної державної адміністрації Коляда Віктор Миколайович, голова Кагарлицької районної ради Семцов Іван Михайлович, голови сіл Горохове – Демиденко Володимир Анатолійович, Балико-Щучинка - Гриб Галина Михайлівна, Халча - Ананьєва Людмила Василівна.

07 2 07 2017Не обійшлося на святі без подарунків. Від Кагарлицької райдержадміністрації та районної рази – ваза; від Горохівської сільської райди – картина; від Балико-Щучинської сільської ради – оберіг; ПрАТ «Агрофорт» - глибинний насос у ЗОШ; СК «Агробізнес» - постільну білизну у дитячий садочок; ДП АФ «Слобідська» мікрофони та стійки під мікрофони в Слобідський сільський будинок культури.

07 3 07 2017

Музичними дарунками присутніх на святі вітали учні загальноосвітньої школи та діти навчально-дошкільного закладу «Фіалочка», вокальний колектив Слобідського будинку культури «Горлиця» та Оксана Лохман, Віталій Тропінін, Оксана Карпенко та Ірина Олексієнко, Олена Сколотва, Оля Руденко.

У фойє діяли виставки декоративно-прикладного мистецтва майстрів Бойко Інни, Мірошник Любові, Онищенко Вікторії.

Жителів частували варениками, юшкою та грузинськими стравами.

07 5 07 2017

07 4 07 2017

07 6 07 201707 8 07 201707 7 07 2017

Також, 8 липня святкували День села жителі села Уляники. Концертною програмою привітали жителів села художня самодіяльність Уляницького сільського клубу: вокальні колективи «Горицвіт» та дитячий «Ластів’ята», від гостей звучали концертні вітання у виконанні вокального колективу «Яблунька» - Яблунівського сільського клубу, «Півчаночка» - Півецького сільського клубу. Вокальними номерами жителів також порадували сімейний дует Юлія та Іван Григоряк та Володимир Заєць. Жителів села частували юшкою, пловом та шашликами.