Засідання комісії

21 02 2020 221 лютого в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання комісії з розгляду звернень громадян. Під час засідання розглядалося звернення жителя с. Кузьминці з питання добросусідських відносин.

 

 

Детальніше...

Робоча нарада

21 02 202021 лютого в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела робочу нараду з питань підготовки та організації заходів з нагоди вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка. Під час наради обговорено план заходів в рамках відзначення пам’ятної дати, внесені пропозиції та роздані відповідні доручення виконавцям.

Детальніше...

Засідання комісії

20 02 2020 720 лютого в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання розглянуто питання щодо забезпечення належного протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей (дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, закладів соціального захисту та інших.

Детальніше...

Мітинг-реквієм з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20 02 202020 лютого відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Участь в заході взяли  в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, представники підприємств та організацій району, громадськість, ЗМІ.

Детальніше...

До уваги сільгоспвиробників, зернотрейдерів, власників зернових складів та зернопереробних  підприємств та експортерів, що планують здійснювати експорт рослинницької продукції до країн Євразійської економічної комісії (ЄЕС), Європейського союзу (ЄС) та Китайської Народної Республіки (КНР)

Повідомляємо, що 1 липня 2017 набрали чинності Рішення Ради Євразійської економічної комісії від 30.11.2016 №157 «Про затвердження Єдиних карантинних фітосанітарних вимог, які пред’являються до підкарантинної продукції та підкарантинним об’єктам на митному кордоні та на митній території Євразійського економічного союзу», №158 «Про затвердження єдиного переліку карантинних об’єктів Євразійського економічного союзу» та № 159 «Про затвердження Єдиних правил і норм забезпечення карантину рослин на митній території Євразійського економічного союзу», які розміщені на офіційному сайті ГУ Держпродспоживслужби в Київській області області.

Детальніше...

Додаткова інформація