Семінар – навчання з секретарями міської та сільських рад

22 4 02 201922.02.2019 року в малому залі адмінприміщення відбувся семінар-навчання з секретарями міської та сільських рад за участю працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, Кагарлицького сектору  Головного управління державної служби  України з надзвичайних ситуацій, Кагарлицького відділення поліції.

Детальніше...

Засідання колегії райдержадміністрації

22 02 201922 лютого в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання колегії райдержадміністрації. Під час засідання розглянуто питання про стан утримання тваринництва в зимово-стійловий період та створення безпечних умов праці для працівників галузі району; про заходи з підготовки і забезпечення проходу льодоходу, попередження весняної повені та запобігання загибелі людей на водних об’єктах Кагарлицького району у 2019 році; про схвалення звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік; різне.

До уваги суб'єктів господарювання, що здійснюють експорт рослинницької продукції до країн Євразійської економічної комісії (ЄАЕС) та Китайської Народної Республіки (КНР)

Повідомляємо, що 1 липня 2017 набрали чинності Рішення Ради Євразійської економічної комісії від 30.11.2016 №157 «Про затвердження Єдиних карантинних фітосанітарних вимог, які пред’являються до підкарантинної продукції та підкарантинним об’єктам на митному кордоні та на митній території Євразійського економічного союзу», №158 «Про затвердження єдиного переліку карантинних об’єктів Євразійського економічного союзу» та № 159 «Про затвердження Єдиних правил і норм забезпечення карантину рослин на митній території Євразійського економічного союзу», які розміщені на офіційному сайті ГУ Держпродспоживслужби в Київській області області.

Детальніше...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

21 02 2019 421 лютого в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання розглядалися питання про розгляд звернення Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо виведення з-під соціального супроводу та продовження соціального супроводу окремих сімей, зняття з обліку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та припинення соціальної виплати при народженні дитини;

Детальніше...

Засідання комісії

21 02 201921 лютого начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Дячок провела засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.

Детальніше...

Додаткова інформація