3 квітня стартував спільний проект Мінсоцполітики та корпорації «АТБ» із забезпечення соціально незахищених людей продуктам харчування

З 3 квітня 2020 року Міністерство соціальної політики та корпорація «АТБ» запустили спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн грн.

Детальніше...

Засідання сесії районної ради

02 04 2020 502 квітня відбулося засідання позачергової 53-ї сесії Кагарлицької районної ради. Під час засідання депутати одноголосно прийняли рішення, яким додатково направили кошти на потреби Цетральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Детальніше...

Шановні жителі Кагарличчини просимо Вас долучитися до збору коштів для медичних закладів району!

03 04 2020 10Сьогодні наша країна опинилася перед загрозою від масштабного ураження коронавірусом COVID-19.  Влада робить все належне у цих непростих умовах, щоб допомогти своїм громадянам пережити цей непростий час, зокрема на боротьбу з короновірусом виділяються кошти з районного та місцевих бюджетів. Разом з тим, медичні заклади нашого району потребують додаткових коштів для закупівлі витратних матеріалів, засобів індивідуального захисту медперсоналу, дезінфікуючих та лікарських засобів, медобладнання для протистояння коронавірусній інфекції та подолання наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої нею.

Детальніше...

Здійснюються заходи з усунення недоліків електропостачання медичних закладів

02 04 2020 2Держенергонагляд здійснює моніторинг виконання робіт з приведення зовнішніх схем електропостачання та автономних джерел живлення медичних закладів до вимог нормативних документів.

Як повідомлялося раніше, 23-26 березня 2020 року Держенергонагляд спільно з ліцензіатами з розподілу електричної енергії здійснив моніторинг та оцінку технічного стану об’єктів електричних мереж напругою 0,4-10 (6) кВ, через які здійснюється електропостачання медичних закладів, а також відповідність фактичної схеми живлення зазначених закладів категорії з надійності електропостачання та забезпеченості резервними автономними джерелами живлення.

Детальніше...

ПАМ’ЯТКА
щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

02 04 2020Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) на усій території України встановлено карантин з 12 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року, а також заборонено:

Детальніше...

Додаткова інформація