Сесія районної ради

21 09 201721 вересня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів двадцять шосту сесію районної ради VІІ скликання. Під час засідання розглядалися питання про обрання заступника голови районної ради; про присвоєння рангу заступнику голови районної ради; про внесення змін у рішення 17-ї сесії районної ради від 23.12.2016  № 161-17-VII«Про районний бюджет Кагарлицького району на 2017 рік» та додатків до нього;

Детальніше...

Засідання спостережної комісії

20 09 201720 вересня керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Козенко провела засідання спостережної комісії при Кагарлицькій райдержадміністрації. Під час засідання розглянуто 12 справ щодо заміни невідбутої частини покарання на більш м’яке, умовно-дострокового звільнення засуджених та застосування Закону України "Про амністію у 2016 році".

Прямий телефонний зв'язок

19 2 09 201719 вересня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, за участю керівників структурних підрозділів та служб району, провів прямий телефонний зв'язок з жителям району, у ході якого звернулися 9 громадян.

 

 

 

Детальніше...

Виїзні наради

19 3 09 201719 вересня в селах Новосілки та Горохове відбулися виїзні наради за участю голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації Олега Наконечного, дільничного Кагарлицького відділення поліції Ігоря Дриня, сільських голів та жителів даних населених пунктів з питання вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку.

Детальніше...

Прийом громадян

19 09 201719 вересня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів особистий прийом громадян, під час якого звернулися 3 жителів району з питань оплати за електроенергію, оформлення технічної документації для будівництва храму в с. Очеретяне,

Детальніше...

Додаткова інформація