Виїзд робочої групи

17 8 08 201817 серпня робочою групою на чолі з головою Кагарлицької райдержадміністрації Романом Коваленком та за участі голови села Переселення Вадима Циганка здійснено виїзд на звернення, стосовно знищення лісозахисної смуги та створеного сміттєзвалища на території Переселенської сільської ради.

Робочою групою фактів знищення лісозахисної смуги та стихійного сміттєзвалища не виявлено.

Як отримати земельну ділянку учаснику АТО? Консультує Міністр юстиції

17 2 08 2017  Пане міністре, 2 роки відслужив в АТО. Знаю, що можу отримати земельну ділянку. Куди для цього звертатися?

Іван Скорогуб

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах:

1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

2) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;

3) для будівництва і обслуговування жилого будинку в селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

Детальніше...

Тиждень права з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України

17 08 2018Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України, з 20 по 23 серпня 2018 року проводить тиждень права, в рамках якого заплановано здійснення правоосвітніх заходів та надання професійної безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.

Місія Тижня права – утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.

Надання професійної безоплатної правової допомоги здійснюватиметься у місті Києві, Київській, Луганській, Дніпропетровській та Донецькій областях.

Детальніше...

«Пакунок малюка»: що безкоштовно отримають батьки новонароджених малюків від держави

16 13 08 2018З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.

Детальніше...

Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог

16 8 08 201816 серпня начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Дячок провела засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо-переміщеним

Детальніше...

Додаткова інформація