План заходів Кагарлицької районної державної адміністрації
з 14 по 20 вересня 2020 року

Понеділок -
14.09.2020
08.30 Апаратна нарада з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою, керівниками підприємств, установ та організацій району з питань: про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрацій; про організацію та проведення ремонту автомобільних доріг Кагарлицького району у 2020 .  Будюк І.С.
09.00 Засідання комісії з розгляду звернень громадян.

Будюк І.С.

09.30 Апаратна нарада з керівниками та працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Циганок В.А.
09.30 Апаратна нарада з керівниками та працівниками структурних підрозділів апарату райдержадміністрації. Демиденко Л.В.
10.00 Обʼїзд населених пунктів району щодо ознайомлення зі станом приміщень, які надаватимуться сільським виборчим комісіям та дільничним виборчим комісіям (Бурти, Очеретяне, Кадомка, Демівщина).

Циганок В.А.
11.00 Засідання Кагарлицької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Будюк І. С.

Наконечний О.В.
Вівторок -
15.09.2020
09.00 Обʼїзд населених пунктів району щодо ознайомлення зі станом приміщень, які надаватимуться сільським виборчим комісіям та дільничним виборчим комісіям (Слобода, Черняхів, Расавка).

Циганок В.А.
10.00 Засідання спостережної комісії при Кагарлицькій районній державній адміністрації Демиденко Л. В.
Середа -
16.09.2020
10.00 Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Циганок В. А.

Лисюк В. В.
12.00-
13.00
Прямий телефонний зʼязок голови райдержадміністрації з жителями району. Будюк І.С.
Четвер -
17.09.2020
09.00 Обʼїзд населених пунктів району щодо ознайомлення зі станом приміщень, які надаватимуться сільським виборчим комісіям та дільничним виборчим комісіям (Мирівка, Стайки). Будюк І. С.
Циганок В. А.
14.00 Засідання робочої групи з підготовки до трансформації центру надання адміністративних послуг Кагарлицької районної державної адміністрації.

П'ятниця -
18.09.2020
09.00 Обʼїзд населених пунктів району щодо ознайомлення зі станом приміщень, які надаватимуться сільським виборчим комісіям та дільничним виборчим комісіям (Шубівка, Ліщинка).

Циганок В.А.
13.00 Надання методичної і практичної допомоги виконавчим комітетам місцевих рад. Демиденко Л. В.

Пам'ятні дати
Понеділок -
14.09.2020
День українського кіно