Розпорядження № 58
від 17 березня 2015 року

Про проведення у Кагарлицькій районній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про очищення влади”, керуючись Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України „Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р, на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 06 березня 2015 року №55 „Про проведення у Київській обласній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”:

1. Провести у Кагарлицькій районній державній адміністрації перевірку, передбачену Законом України „Про очищення влади” (далі – перевірка), стосовно:

1.1. першого заступника голови районної державної адміністрації, керівника апарату районної державної адміністрації визначивши днем початку проведення перевірки 30 березня 2015 року;

1.2. керівників структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді визначивши днем початку перевірки 08 червня 2015 року;

1.3. заступників керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації визначивши днем початку перевірки 08 червня 2015 року;

1.4. в апараті районної державної адміністрації головних спеціалістів, спеціалістів І категорії визначивши днем початку перевірки 07 вересня 2015 року.

2. Визначити відділ організаційно-кадрової роботи апарату Кагарлицької районної державної адміністрації відповідальним за проведення перевірки щодо керівництва районної державної адміністрації, керівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації; спеціалістів апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації (крім спеціалістів управлінь соціального захисту населення,агропромислового розвитку, управління фінансів), директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату Кагарлицької районної державної адміністрації забезпечити ознайомлення державних службовців стосовно яких проводитиметься перевірка, у тому числі працівників, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, відпустках у зв’язку з навчанням, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю тощо) з цим розпорядженням.

4. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

4.1. забезпечити проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, в межах періоду, встановленого відповідно до Плану проведення перевірок відповідно до Закону України „Про очищення влади” затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р;

4.2. визначити відповідальних за проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”;

4.3. про початок та результати проведення перевірки інформувати відділ організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації до 20 липня 2015 року та 25 листопада 2015 року.

5. Державним службовцям, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження, стосовно яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дати початку зазначеної перевірки подати до відділу організаційно-кадрової роботи апарату Кагарлицької районної державної адміністрації власноручно написану заяву про те, що до нього(неї) застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 закону України „Про очищення влади”, та про згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 або додатком 2 до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, а також копію паспорта громадянина України.

6. Попередити державних службовців про те, що неподання ними заяви, зазначеної у пункті 5 цього розпорядження, або повідомлення ними у заяві про застосування до них заборони, визначеної частимною третьою або четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, є підставою для звільнення із займаної посади.

7. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Кагарлицької районної державної адміністрації.

8. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації спільно з сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату районної державної адміністрації протягом трьох днів після одержання відповідної заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті Кагарлицької районної державної адміністрації:

8.1. інформації про початок проходження перевірки державним службовцем;

8.2. копії вищезазначеної заяви та декларації (крім відомостей, що законом віднесені до інформації з обмеженим доступом).

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                   З. О. Лялюк