Кагарлицька районна державна адміністрація

09200, Київська область, м. Кагарлик, пл. Незалежності,1
тел. (04573) 6-12-10, факс (04573) 5-45-02
для звернень:

Районна державна адміністрація є місцевим органом виконавчої влади, що в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території Кагарлицького району, а також реалізує повноваження, делеговані їй районною радою. Районна державна адміністрація діє на підставі основного закону – Конституції України та Закону України "Про місцеві державні адміністрації”.

Основними завданнями районної державної адміністрації є:

1) Виконання Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня;
2) Забезпечення законності та правопорядку; додержання прав і свобод громадян;
3) Зиконання державних, обласних та районних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а в місцях компактного проживання корінних народів і національних меншин - також програм їх національно-культурного розвитку;
4) Підготовка та виконання районного бюджету;
5) Звіт про виконання бюджету та відповідних програм;
6) Взаємодія з органами місцевого самоврядування;
7) Реалізація інших наданих державою, а також делегованих Кагарлицькою районною радою повноважень.

Нормативно-правові акти з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації

На виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, власних і делегованих повноважень голова районної державної адміністрації видає розпорядження, а керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації – накази.

Розпорядження голови районної державної адміністрації, прийняті в межах його компетенції, є обов'язковими для виконання на території району всіма органами, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами та громадянами.

Розпорядження голови районної державної адміністрації ненормативного характеру набирають чинності з моменту їх прийняття, якщо самими актами не встановлено пізніший термін введення їх у дію.

Ці акти доводяться до їх виконавців, а при потребі – оприлюднюються.

Розпорядження голови районної державної адміністрації нормативно-правового характеру підлягають державній реєстрації в районному управлінні юстиції і набирають чинності з моменту їх реєстрації, якщо самими актами не встановлено пізніший термін введення їх у дію.

Розпорядження, які стосуються прав та обов'язків громадян або мають загальний характер, підлягають оприлюдненню і набирають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо самими актами не встановлено пізніший термін введення їх у дію.