Розіграш Кубку Кагарлицького району з футзалу серед команд ветеранів

09 02 201909 лютого 2019 року в м. Кагарлик у фізкультурно-оздоровчому центрі КЗ КРР «ФОК Кагарличчини» відбувся розіграш Кубку Кагарлицького району з футзалу серед команд ветеранів, присвячений памяті Л.М.Нагорного, участь в якому взяли ветеранські команди з Кагарлицького, Обухівського районів та м.Ржищів.

Команди грали по колу, кожна з кожною, переможець визначався за більшою кількістю перемог. Турнір видався цікавим та видовищним, особливо привернула увагу напружена, захоплива гра команд Кагарлицького та Обухівського районів, в якій визначався переможець та володар Кубку 2019 року вказаних змагань. Запекла боротьба на майданчику точилася до останньої секунди та закінчилась з рахунком 3-2 на користь ветеранів Обухова. Отож, кубок поїхав до Обухова, другими стали Кагарличани, третіми відповідно ветерани м.Ржищів.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, дипломами та пам’ятними медалями. Кращим гравцем змагань став Вашека Юрій (Кагарлицький район). Кращий воротар Лобуренко Валерій (м.Ржищів).

09 02 2019 209 02 2019 309 02 2019 4