Фінал розіграшу Кубку Кагарлицького району з футболу

27 10 201827 жовтня 2018 року на стадіоні Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини» відбувся фінал розіграшу Кубку Кагарлицького району з футболу. В фінальній зустрічі зустрілися два найсильніших та не примиренних суперники ФК «Дніпро» с.Стайки та ФК «Піраміда» м.Ржищів.

Фінал видався цікавим та напруженим, суперники були непоступливі, в деяких епізодах гри навіть і занадто, а деколи і жорстко, на що миттєво зреагував головний суддя у полі, видаливши з гри по одному гравцю з кожної команди, після чого гра перейшла у чисто спортивне русло. Гра була рівною, з перемінним успіхом, але досвід та майстерність сказали своє слово. Стайківчани не змарнували свої шанси біля чужих воріт та забили 7 “сухих” мячів.

Отже, 7-0 перемогу здобула команда «Дніпро» с.Стайки та стала володарем розіграшу Кубку Кагарлицького району з футболу 2018 року.

Кращим гравцем матчу став Панічев Олександр ФК «Дніпро» с.Стайки.

27 10 2018 227 10 2018 3