Відкритий чемпіонат Кагарлицького району з футболу

06 10 201806 жовтня на стадіоні Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини» відбулася остання гра Відкритого чемпіонату Кагарлицького району з футболу (весна-осінь). В останньому двобої зустрілися команди «Дніпро» с.Стайки та «Придніпров’я» м. Кагарлик.

Якщо для стайківчан ця гра нічого не вирішувала, так як вони достроково стали чемпіонами, то для кагарличан гра мала принциповий характер, адже в цьому двобої вирішувалася доля срібних медалей чемпіонату.

Гра видалася цікавою і напруженою, але досвід та майстерність сказали своє слово. З рахунком 7-0 перемогу здобула команда «Дніпро» с.Стайки , вони ж і чемпіони змагань. Срібними призерами чемпіонату стала команда ФК «Кагарлик», яка порівно набрала очок з кагарлицьким «Придніпров’ям», але по особистим зустрічам команд перевагу має згідно регламенту змагань ФК «Кагарлик». Отож в кінцевому результаті команда «Придніпров’я» посіла третє почесне місце.

Кращим бомбардиром Відкритого чемпіонату Кагарлицького району з футболу 2018 року визнано Широкоступа Вадима з ФК «Кагарлик», який забив суперникам протягом сезону 26 м’ячів.

Кращим воротарем став Антон Томенко також з ФК «Кагарлик».

Переможці та призери були нагороджені кубками, пам’ятними медалями та дипломами. Кращий бомбардир та кращий воротар нагороджені статуетками.

06 10 2018 306 10 2018 206 10 2018 406 10 2018 506 10 2018 6