Фінальний матч розіграшу Кубку Кагарлицького району з футболу

03 09 201703 вересня 2017 року в м. Кагарлик на центральному стадіоні КП КРР «ФОК Кагарличчини» відбувся фінальний матч розіграшу Кубку Кагарлицького району з футболу, в якому зустрілися найсильніші команди «Дніпро» с.Стайки та «Піраміда» м. Ржищів. Гра видалася напруженою, змістовною та щедрою на голи, що підтвердив кінцевий результат матчу. В запеклій безкомпромісній боротьбі перемогу здобули футболісти команди «Дніпро» с.Стайки з рахунком 7-1.

Голи у Стайківчан забивали: Конюша Олексій - 2, Рисенко Олександр - 2, Чирікал Дмитро - 1, Вовк Антон - 1, Широкоступ Вадим - 1 , у представників м.Ржищів гол забив Шепель Михайло. Кращим гравцем матчу визнано Панічева Олександра команда «Дніпро» с.Стайки. Переможці та фіналісти футбольного матчу були нагор оджені кубками та дипломами . Привітання та нагородження спортсменів проводилось за участю депутата Київської обласної ради Карлюка Віталія Івановича.

03 2 09 201703 3 09 2017